پس از توافقات اولیه و انجام امور اداری مورد نیاز، اطلاعات لازم جهت آغاز تصویر برداری که در قالب یک فرم چک لیست به متقاضی ارائه می‌شود، می باید توسط مالک کسب و کار تکمیل و به دیجی لوک عودت داده شود. بسته به نوع شرایط مشخص شده و درخواست متقاضی، تصویر برداری می‌تواند در ساعات اداری ( ساعاتی که مردم یا کارکنان به طور طبیعی در حال تردد در محل پروژه هستند ) یا ترجیحا در ساعات غیر اداری انجام پذیرد. طبیعی است زمان لازم برای تصویر برداری، بستگی به محدودیتهای شرایط محیطی، میزان مساحت و تعداد بخشها و اولویتهای نمایش جزییات خواهد داشت.

پس از تصویر برداری اولیه، کارشناسان دیجی لوک، امور ویرایش و آماده سازی تصاویر را آغاز خواهند نمود . خروجی واحد  گرافیک، مجموعه تصاویری است که به عنوان ورودی نرم افزارهای ویژه گوگل، استفاده خواهند شد و با رعایت استانداردهای گوگل، نسبت به بارگذاری این تصاویر بروی نقشه گوگل اقدام خواهند نمود.

تضمین کیفیت :

دیجی لوک متعهد است انچه را که برای تضمین کیفیت براساس استانداردهای حرفه ای مورد نیاز بوده، انجام دهد. با توجه به این مطلب که گوگل تنها در صورت رعایت استانداردهای لازم، مجوز نشر پروژه به روی نقشه را می‌دهد، بنابراین بارگذاری نهایی پروژه خود می تواند متضمن کیفیت و رعایت استانداردهای لازم باشد.

روش قیمت گذاری:

قیمت گذاری بروی پروژه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد شامل :
-     متراز فضای مورد تقاضا
-     تعداد بخش بندیها ( شامل فضاهای جدا شده ، اتاقها، راهروها، طبقات )
-     محدودیتهای ساعت کار
-    میزان شلوغ بودن محیط از نظر تعداد و حجم المانهای فیزیکی 
-    کار کردن در شرایط طبیعی ( تردد نیروی انسانی) یا در ساعات بدون تردد
-    شرایط نور محیط

صاحبان کسب و کار با تکمیل فرم ارزیابی، به کارشناسان دیجی لوک کمک خواهند کرد تا برآورد درست تری از هزینه های انجام تور مجازی گوگل برای محل مورد نظر انجام بشود.
به منظور تکمیل فرم ارزیابی به صورت آنلاین، اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید فرم ارزیابی اولیه را از لینک زیر دانلود نموده و پس از تکمیل برای دیجی لوک از طریق فاکس ارسال نمایید. 
دانلود فرم ارزیابی اولیه کسب و کار

 

همچنین شما می توانید با کارشناسان دیجی لوک تماس بگیرید و با کمک آنها فرم ارزیابی اولیه را به صورت تلفنی نیز تکمیل نمایید. شماره تلفن زیر در ساعات اداری همواره پاسخگوی شماست:

۲۵۹۱۷۳۶۰ (۰۲۱)

بررسی وضعیت کسب و کار شما در حوزه آنلاین، اولین اقدامی است که توسط کارشناسان دیجی لوک به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد و چنانچه واجد شرایط اجرای تور مجازی گوگل باشید، تعرفه خدمات و برنامه زمان بندی برای تان ارسال می شود.