شرکت دیجی لوک با نام تجاری Inc.  360 Digi Look یک شرکت ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در کشور کاناداست که با توجه به اخذ مجوز از شرکت گوگل، یکی از مهم ترین فعالیت های این شرکت در زمینه تهیه تصاویر 360 درجه از فضای داخلی کسب و کارها و قرار دادن آنها بر روی نقشه گوگل می باشد. 
گوگل این سرویس را به تازگی و در تکمیل سرویس  Street View و با هدف توسعه امکانات  Google Map راه اندازی کرده است. دیجی لوک در مدت کوتاهی توانسته است پروژه های متعددی را در کشور کانادا تصویر برداری و بروی نقشه گوگل بارگذاری کند، که برخی از این پروژه ها در آدرس:  www.360DigiLook.com  قابل مشاهده هستند.

به منظور توسعه فعالیتهای شرکت دیجی لوک ، طرح ایجاد پایگاه جدیدی در کشور ایران در دستور کار قرار گرفت و در اواخر سال 2015 میلادی (مصادف با زمستان 1394) ، سرویس دهی به متقاضیان این خدمات در کشور ایران نیز آغاز گردید.  برخی از پروژه هایی که توسط دیجی لوک ایران به تازگی انجام شده اند نیز در وبلاگ رسمی فارسی دیجی لوک به آدرس: blog.360DigiLook.ir قابل مشاهده می‌باشند.

شرح خدمات تور مجازی 360 درجه گوگل:
دیجی لوک با به کار گیری عکاسان مورد تایید گوگل به محل شما مراجعه می کند و تصاویری باکیفیت بالا را با کمک تکنولوژی منحصر به فرد  Google Street View  تهیه می کند. خروجی این  عملیات تحت نام See Inside در نقشه گوگل یا همان Google Map قرار خواهد گرفت و شما می توانید یک نمای 360 درجه کامل از فضای کسب و کار خویش را در معرض دید مخاطبین خود قرار دهید و آنها می توانند در محیط مجازی فراهم شده حرکت کنند و از نزدیک با امکانات آن مجموعه آشنا شوند.
•    ارائه طیف وسیع و کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر (SEO) ، مارکتینگ در موتورهای جستجو (SEM) ، بازاریابی آنلاین توسط شبکه های اجتماعی (SMM) و بهینه سازی حضور آنلاین در این شبکه ها (SMO)، همگی توسط دیجی لوک با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی قابل انجام خواهند بود.

نگهداری و پشتیبانی:
دیجی لوک در سراسر کشور ایران به مشتریان خود خدمات پس از فروش را نیز ارائه می نماید. پس از بارگذاری هر پروژه بروی نقشه گوگل، نیاز به اعمال هر گونه تغییر در تصاویر، مستلزم تصویر برداری جدید از بخشی از پروژه که به تغییرات مربوط می گردند و بارگذاری مجدد آن می باشد . تیم پشتیبانی دیجی لوک آماده است تا در صورت تقاضای مشتریان، در کوتاه ترین زمان ممکن به تقاضای شما پاسخ دهد . بعد از انجام پروژه، این تصاویر 360 درجه بروی سرورهای قدرتمند گوگل قرار گرفته و در کل جهان بروی نقشه گوگل قابل مشاهده خواهند بود.  

اطلاعات بیشتـری می‌خواهیـد؟

تنها یک دقیقه زمان می‌برد

درخواسـت مشـاوره رایگـان