اعتماد سازی مشتریان

تعداد زیادی از کاربران در زمان جستجو در گوگل و مشاهده نتایج جستجو، به دنبال یافتن دلیلی برای اعتماد کردن به طرف مقابل یعنی سرویس دهنده هستند و شما به عنوان مالک کسب و کار باید مشتری را متقاعد کنید که در انتخاب خود اشتباه نکرده است. شما باید بتوانید به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز او باشید و این اطمینان را به مشتری بدهید که بهترین انتخاب برای درخواست او هستید.

انتخاب رستوران مناسب برای صرف یک شام با دوستان، رفتن به یک کافی شاپ، انتخاب یک کلینیک پزشکی، یک باشگاه ورزشی، هتل، سالن های اجتماعات، مراکز تفریحی، فروشگاه ها، آموزشگاه ها، نمایشگاه ها و یا هر محل دیگری که به نحوی نیاز به دیده شدن قبل از تصمیم گیری داشته باشد اغلب موضوع پیچیده ای است، به خصوص اگر آن محل در زمره برخی اماکن معروف که تقریبا همه آنها را می شناسند نباشد. اینجاست که سرویس تور مجازی گوگل به کمک شما می آید.

اگر کسب و کار شما به گونه ای است که به دنبال مشتریانی در خارج از کشور نیز هستید (مانند هتل ها) لزوم داشتن این قابلیت به مراتب بیشتر هم می شود.

وجود تور مجازی گوگل با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می‌گردد و تصمیم گیری برای انتخاب را سریعتر می‌کند. آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل نیز شاهدی بر این ادعاست که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.

همچنین بسیاری از مشتریان علاقه مند به جمع آوری اطلاعات محیطی و رفع حس کنجکاوی‌شان میباشند ، لذا وجود تور مجازی این امکان را به آنها می‌دهد که فضاهایی که تا به حال ندیده اند را از نزدیک و به صورت واقعی مشاهده کنند و این احتمال وجود دارد که در آینده در گروه مشتریان آن مجموعه قرار بگیرند.

شما می توانید با تور مجازی 360 گوگل  ، برای اولین بار در ایران تجربه لمس دنیای مجازی را قبل از رسیدن به محل مورد نظر، در اختیار افراد قرار دهید. این امر تاثیر به سزایی در میزان جلب و جذب مخاطبین خواهد داشت و شما با اعتماد سازی اولیه ای که انجام داده اید، شانس بسیار زیادی برای جلب مشتریان خواهید داشت.

با راه اندازی سرویس تور مجازی 360 گوگل برای کسب و کار خود، در واقع شما درهای کسب و کارتان را به روی مشتریان فعلی خودتان و نیز مشتریان آینده ای که هم اکنون در حال جستجو در گوگل هستند گشوده اید. بدین وسیله شما با ارائه یک دسترسی سریع، ساده و مجازی به کاربران اینترنتی، به بهترین وجه ممکن حضور آنلاین خود را به آنها اعلام نموده اید.

تور مجازی گوگل (Google Virtual Tour) که به آن گوگل بیزنس ویو، (Google Business View, Google See Inside) هم می‌گویند، با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد گوگل استریت ویو (Google Street View) به شما کمک می‌کند تا حضور پر رنگ تری در نتایج جستجوی گوگل (به خصوص بر روی نقشه گوگل) و همچنین محتوای غنی تری برای موتور جستجوگر گوگل داشته باشید و البته تصاویر و تور مجازی شما نیز در نقشه گوگل به بهترین شکل ممکن در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

استفاده از تور مجازی گوگل، چگونه در رشد کسب و کار شما کمک تان خواهد کرد:

همانگونه که یک کتاب را صرفا از روی جلد آن نمی توانید ارزیابی و قضاوت کنید، یک کسب و کار را نیز صرفا از اسم و یا به اصطلاح " سر در ورودی " آن نمی توان مورد ارزیابی قرار داد. گوگل بیزنس ویو یک ابزار مناسب برای نمایش کسب و کارها به مشتریان بالقوه ای است که روزانه در گوگل در حال جستجو هستند. ده ها، صدها و هزاران نفر در زمانیکه حتی ممکن است در منزل خودشان باشند، شانس برخورد با کسب و کار شما و مشاهده یک پیش نمایش از آنرا خواهند داشت.

 

 • افزایش امتیاز در جستجوگرگوگل و ایجاد بستر مناسب در گوگل  

گوگل برای کاربرانی که کسب و کار خود را به کمک تور مجازی معرفی کرده اند، تسهیلات و سرویس های ویژه ای قائل است و صاحبان کسب و کار از فوائدی مانند بالارفتن رتبه شان در زمان جستجو، دیده شدن بهتر و کاملتر در صفحه نتایج جستجو، دارا بودن پروفایل کامل تر در نقشه گوگل، گوگل پلاس، گوگل بیزنس و ... برخوردار می شوند.

 

 • تسهیل در پیدا کردن مجموعه در روی نقشه گوگل

وجود تور مجازی گوگل باعث تسهیل در پیدا کردن مجموعه بر روی نقشه گوگل و بخش ترافیک گوگل می گردد و نقشه ماهواره‌ای گوگل نیز به طورمتناوب به روز خواهد شد.

 

 • افزایش زمان بازدید مشتریان از سایت مجموعه

از دیگر فوائد تور مجازی گوگل بالارفتن زمانی است که هر مشتری در فضای مجازی مربوط به آن مجموعه سپری میکند که باعث بالارفتن امتیاز آن مجموعه در فضای مجازی می گردد به این معنی که چنانچه این تور مجازی را در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید، کاربران زمان بیشتری را صرف دیدن و گشت و گذار در آن خواهند گرد و موتور جستجوگر گوگل برای این افزایش زمان بازدید ، امتیاز مخصوصی در نظر خواهد گرفت که به بهینه سازی رتبه وب سایت کسب کار کمک می‌کند.

 

 • ایجاد تسهیل در امر کسب اطلاعات برای مشتریان با طیف های فکری مختلف

  بسیاری از مشتریان علاقه مند به جمع آوری اطلاعات محیطی و رفع حس کنجکاوی‌شان میباشند ، لذا وجود تور مجازی این امکان را به آنها می‌دهد که فضاهایی که تا به حال ندیده اند را از نزدیک و به صورت واقعی مشاهده کنند و این احتمال وجود دارد که در آینده در گروه مشتریان آن مجموعه قرار بگیرند.

 

 • کوتاه شدن زمان تصمیم گیری مشتریان و افزایش خرید

وجود تور مجازی با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می‌گردد و تصمیم گیری برای خرید را سریعتر می‌کند. آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل نیز شاهدی بر این ادعاست که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.

 

 • ایجاد حس مشتری مداری و اطلاع رسانی در خصوص سرویس های جدید

یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در فروش، "تغییر" میباشد واز آنجاییکه هر مجموعه برای رفاه حال مشتریان در دوره های زمانی مختلف به تغییر دکوراسیون و ارائه سرویس های جدید می پردازد، تور مجازی گوگل به عنوان بهترین وسیله برای اطلاع رسانی در این خصوص می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 • بالارفتن سطح و فضای قابل بازدید و همچنین افزایش درک و فهم محیطی برای مشتریان

از آنجاکه در تبلیغات محیطی با عکس برداری معمولی همواره محدودیت هایی برای تعداد عکس ها وجود دارد که اکثرا نیز نه چندان واقعی هستند (اصلاح شده با برنامه های گرافیکی) ، لذا ارائه تصویر جامع و کامل از فضای خدماتی آن هم تحت استاندارد گوگل، این اطمینان را به مشتری منتقل کرده و درک و فهم محیطی را به میزان قابل توجهی بالا می‌برد.

 

توصیه گوگل به صاحبان مشاغل

 • اگر صاحب یک هتل، مرکز خرید ویا مالک فروشگاه عرضه کننده محصولات هستید، اگر نمایشگاه اتومبیل دارید ویا دفتر کار، کارگاه یا کارخانه هستید

 • اگر مدیریت یک کتابخانه، مراکز آموزشی، فرهنگسرا ویا سالن های همایش را بر عهده دارید یا مالک مجتمع های آموزشی، مدرسه، مهد کودک، آموزشگاه کنکور، زبان ویا رایانه  هستید.

 • اگر مالک فود کورت های مراکز خرید هستید. اگر صاحب رستوران یا کافی شاپ هستید. اگر مدیریت یک تالار پذیرایی را بر عهده دارید یا خدمات پذیرایی مجالس را ارائه می دهید

 • اگر مالک کلینیک های دندانپزشکی، پوست و مو، لیزر و زیبایی هستید. اگر صاحب موسسه های تندرستی و رژیم های تغذیه هستید و یا مالک آزمایشگاه های تشخیص طبی، مراکز عکس برداری و پرتو نگاری هستید.

 • اگر صاحب یک گالری هنری هستید ویا مدیریت یک موزه، سالن تئاتر یا سینما را بر عهده دارید و یا عرضه کننده محصولات فرهنگی و هنری هستید.

 • اگر مدیر سالن های آرایش و زیبایی بانوان یا آقایان هستید. اگر خدمات تخصصی آرایشی، بهداشتی، گریم و یا خدمات زیبایی عروسی ارائه می کنید

 • اگر مدیر یک باشگاه بدنسازی ویا مجموعه های استخر و سونا هستید. اگر مالک سالن های ورزشی یا اماکن تفریحی و سیاحتی هستید یا خدمات فیزیوتراپی، ماساژ درمانی ارائه می کنید

آمارها چه می گویند؟

 • تور مجازی میزان علاقه مندی به استفاده از خدمات معرفی شده از سوی یک کسب و کار را تا  2 برابر افزایش می دهد. آمارهای کلی از رفتارهای کاربران در سراسر دنیا نشان می دهد زمانی که یک کاربر با تور مجازی یک کسب و کار در گوگل برخورد می کند و آنرا می بیند، احتمال استفاده از خدمات آن کسب و کار حداقل 2 برابر می شود و این عدد در میان مخاطبان جوان در رده سنی 18 تا 34 سال به 130%  نیز می رسد.
   
 • گوگل رتبه نخست جستجوهای محلی را داراست و آمارهای گوگل تایید می کنند که 62% کسانی که در اینترنت به دنبال هتل یا رستوران می گردند، از موتور جستجوگر گوگل و به خصوص نقشه گوگل استفاده می کنند.
   
 • در یک نمونه گیری آماری، از هر 3 نفر 2 نفر درخواست دیدن تورهای مجازی بیشتری را داشته اند. بدین معنی که 67% کاربران هنگامیکه تور مجازی یک کسب و کار را دیده اند، پس از آن در جستجوهای بعدی خود به دنبال دیدن کسب و کارهایی بوده اند که در پروفابل خود تور مجازی را نیز قرار داده بوده اند. 

اطلاعات بیشتـری می‌خواهیـد؟

تنها یک دقیقه زمان می‌برد

درخواسـت مشـاوره رایگـان